Zrób to sam

Usługi dekarskie – co należy wiedzieć?

single-image

Oferujemy usługi dekarskie najwyższej jakości, skierowane dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Zajmujemy się wykonywaniem dachów na różnorodnych budynkach – od magazynów i hal produkcyjnych, po budynki użyteczności publicznej i domy jedno lub wielorodzinne. Dachy Łódź realizują inwestycje nowe oraz prace związane z wymianą starych pokryć dachowych.

Dekarstwo Łódź

Dachy mają za zadanie zabezpieczać budynek przed czynnikami atmosferycznymi i działaniem zmiennych temperatur, jednocześnie dając nam komfort. Każdy z dachów posiada konstrukcję nośną oraz pokrycie dachowe, które pełni określone funkcje. Dekarz Łódź korzysta z nowoczesnych rozwiązań i materiałów, które pozwalają sprawnie uzyskać pożądane efekty. Zajmujemy się wykonywaniem praktycznie każdego rodzaju dachu – płaskiego, skośnego, z blachy trapezowej, czy też z blachodachówki.

Dachy płaskie i skośne

Jeśli chodzi o konstrukcje dachów, najczęściej dzielą się one na skośne i płaskie. Te drugie są także stropem, który wykorzystuje się w budynkach przemysłowych i w nowoczesnych obiektach. Najczęściej wykorzystywaną konstrukcją w tym przypadku są dachy z blachy trapezowej. Skośne dachy odznaczają się wieloma modelami, jakimi są dachy:

 • jednospadowe,
 • dwuspadowe,
 • czterospadowe,
 • wielospadowe,
 • mansardowe,
 • namiotowe.

Konstrukcje te składają się najczęściej z co najmniej dwóch połaci, jak ułożone zostają pod danym kątem nachylenia. W naszym kraju są one niezwykle popularne z tego względu, że ułatwiają oczyszczanie dachu ze śniegu w okresie zimowym.

Dekarz Łódź – najpopularniejsze pokrycia dachowe

Dekarstwo Łódź oferuje wiele unikalnych rozwiązań, które wiążą się z realizacją inwestycji różnego rodzaju. Zapewniamy doradztwo na każdym etapie wybory materiałów i pokryć dachowych. Dekarz Łódź służy poradą odnośnie tego, jakie dachy wybrać w obiektach gospodarczych, a na jakie postawić w domach. Okazuje się, że możliwości jest bardzo wiele. Najpopularniejszymi pokryciami dachowymi są głównie dachówki ceramiczne, blachodachówki, dachówki betonowe, gonty i dachówki bitumiczne, jak i blachy płaskie. Nie zapominajmy o tym, że określone materiały różnią się między sobą estetyką, właściwościami i zakresem cenowym, dlatego warto poprosić o poradę dekarza w Łodzi.

Profesjonalne usługi budowy dachu

Dekarz Łódź posiada wieloletnie doświadczenie, które pozwala pracować sprawnie i w oparciu o najnowsze technologie. Proces wzniesienia dachu jest czasochłonny i wieloetapowy, dlatego warto postawić na fachową pomoc. W każdym przypadku konieczne jest zachowanie precyzji i odpowiednich procedur, które wpłyną na solidną konstrukcję i bezpieczeństwo. W naszej firmie specjalizujemy się we wznoszeniu dachów krok po kroku, jednocześnie oferując profesjonalne podejście i doradztwo. Budowa dachu opiera się na kilku etapach, jakimi są:

 • doradztwo dekarza podczas projektowania dachu,
 • prace ciesielskie, które obejmują wzniesienie więźby dachowej i nakrycie jej folią,
 • montaż łat,
 • zainstalowanie rynien i innych ważnych elementów,
 • prace izolacyjne,
 • ułożenie pokrycia dachowego z zachowaniem dbałości o każdy detal.

Ponadto, w ramach dekarstwa w Łodzi skorzystać można z pomocy w zakupie potrzebnych materiałów. Dachy Łódź odznaczają się solidnym wykonaniem i wieloletnim doświadczeniem na rynku.

Fachowe dekarstwo Łódź opiera się na szerokim zakresie usług, jakie związane są z projektowaniem i budową pokryć dachowych. W naszej ofercie znaleźć można także naprawy i remonty dachów, wymianę starych pokryć, uszczelnianie i konserwację oraz ocieplanie dachów płaskich w budynkach przemysłowych.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like