Zrób to sam

Instalacje elektryczne w domu

single-image

Instalacje elektryczne powinny zostać wykonane przez fachowców, którzy znają się na swojej pracy. Zajmujemy się projektowaniem instalacji od podstaw oraz według projektów, jakie przekazują nam klienci.

Instalacje elektryczne Łódź

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, dlatego oferujemy fachowe podejście i atrakcyjny zakres cenowy naszych usług. Instalacje elektryczne Łódź bazują na budowaniu rozdzielni, jak i instalacji elektrycznych niskoprądowych (domofony, monitoring, alarmy, wideofony). Ponadto, firma specjalizuje się w montowaniu paneli solarnych i służy pomocą w przypadku załatwiania formalności w zakładach energetycznych.

Instalacje elektryczne łódzkie – zakres usług

Jeśli chodzi o zakres usług elektrycznych w Łodzi, skorzystać można z:

  • instalacji elektrycznych siły i światła, jak i sterowania oraz automatyki w przemysłowym budownictwie,
  • systemów odgromowych,
  • przyłączy kablowych i napowietrznych 15/0,4 KV,
  • projektu i montażu instalacji inteligentnej,
  • pomiaru, montażu i naprawy instalacji odgromowej,
  • badania i pomiaru instalacji i urządzeń elektrycznych,
  • konserwacji stacji 15/0,4 KV,
  • instalacji elektrycznej w mieszkaniu,
  • instalacji elektrycznej w domach,
  • projektowania, montażu i konserwacji stacji TRAFO 15/0,4 KV.

Instalacje elektryczne w mieszkaniu Łódź

Pracę wykonujemy w Łodzi i okolicach, stawiając na pierwszym miejscu potrzeby i oczekiwania każdego klienta. Zaplanowanie instalacji w mieszkaniu jest kwestią indywidualną i zależy od stylu życia, jak i od liczby urządzeń, z jakich korzystać będziemy każdego dnia. Rozplanowanie jest niezwykle ważne już na samym początku remontu lub wykańczania mieszkania, co pozwoli nam zapobiec ewentualnym problemom. Ponadto, warto skorzystać z pomocy fachowców, którzy zajmują się świadczeniem usług instalacji elektrycznej – samodzielne działania mogą przynieść więcej szkody, niż pożytku.

Po otrzymaniu kluczy od dewelopera, należy skontrolować liczbę punktów oświetleniowych i gniazd wtykowych. Zazwyczaj liczba ta jest minimalna i może nie zapewnić nam należytego komfortu. W tym przypadku projekt zaproponowany przez dewelopera jest wykonany w wersji minimalnej, jednakże nie musimy na tym poprzestawać. W codziennym życiu szybko bowiem okaże się, że mieszkanie pełne będzie przedłużaczy i nie zaprezentuje się zbyt efektownie. Na szczęście z pomocą przychodzi nasza firma, która świadczy usługi z zakresu instalacji elektrycznych w mieszkaniu. Zajmujemy się wszelkimi poprawkami i zmodernizowaniem takiej instalacji zgodnie z potrzebami klienta. Dzięki temu zadbać można o własny komfort każdego dnia.

Instalacje elektryczne łódzkie odznaczają się rozbudowaną ofertą, która dostosowana jest do potrzeb każdego klienta. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, mając na względzie potrzeby odbiorcy. Oferowane przez nas rozwiązania są nowoczesne i sprawne, co wpłynie z pewnością na komfort użytkowania instalacji elektrycznej. Instalacje elektryczne Łódź stanowią połączenie doskonałej jakości usług z atrakcyjną ceną.

Oprócz usług elektrycznych wykonujemy również inna prace, pełną oferta znajduje się na https://elbud-serwis.pl.

 

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like