Zamów przez telefon 602 118 550
Formularz wyszukiwania

Stół SOUVENIR okrągły

Termin realizacji: 4-5 tygodni
od 1547
 • Stolik jest kwintesencją włoskiego stylu, gdzie na pierwszy plan wysuwa się oryginalność ubrana w eleganckie formy i ciekawie komponujące się ze sobą materiały. Stolik ten wyróżnia się przede wszystkim wyjątkowym designem. Tu każdy element został dokładnie przemyślany, każdy szczegół dopracowany. Okrągły blat opiera się na czterech masywnych i stabilnych nogach. Wygięte i ciekawie wyprofilowane, wykonane z drewna jesionowego, pięknie komponują się ze szkłem. Transparentne hartowane szkło o grubości aż 10 mm jest niezwykle wytrzymałe i odporne na działanie czynników mechanicznych oraz wysokie temperatury. Pod ich wpływem nie przebarwia się, ani nie ulega zadrapaniom, czy pęknięciom. 

   

  Stolik dostępny jest w dwóch wersjach rozmiarowych 100 oraz 110 cm.

  Kompozycja materiałów oraz form sprawia, ze doskonale pasuje zarówno do wnętrz w aranżacji nowoczesnej, jak i klasycznej. Jasna tonacja kolorystyczna, w jakiej jest utrzymany ożywia je, nadaje im nuty elegancji.

  • Materiał: szkło; drewno
  • Wysokość: 76 cm
  • Średnica: 100 cm lub 110 cm
 • Z nami nie ryzykujesz! W ciągu 30 dni od daty odebrania przesyłki możesz zrezygnować z zakupu. nie podając przyczyny. Gwarantujemy zwrot pieniędzy!

Zdjęcie Produkt Ilość Cena Usuń
Stolik Souvenir szklany okrągły 100 Stolik Souvenir szklany okrągły 100
Dodaj Odejmij szt.
Termin realizacji: 4-5 tygodni
Koszt dostawy: 130 zł
1547
Stolik Souvenir szklany 110 Stolik Souvenir szklany 110
Dodaj Odejmij szt.
Termin realizacji: 4-5 tygodni
Koszt dostawy: 130 zł
1597

Podobne przedmioty