Zamów przez telefon 602 118 550
Formularz wyszukiwania

Stół SOUVENIR

Termin realizacji: 4-5 tygodni
od 1997
 • Ten model ma w sobie niezwykłą nutę elegancji. Przemawia przez niego włoski styl, którego kwintesencją staje się połączenie oryginalności i wyjątkowego wyrazu estetycznego. A to wszystko dzięki prostym formom, które w swej prostocie są niezwykle szlachetne. 

   

  Nie potrzebują one żadnych rzeźbień, czy ozdobników. Ich jedyną dekoracją stają się wykorzystane materiały. I tak, prostokątny, zamknięty w prostych liniach blat, wykonany został z hartowanego szkła. Transparentne, grube 10 mm jest nie tylko eleganckie, ale również bardzo wytrzymałe. Gorące napoje, czy ciężkie rzeczy na nim położone, nie są w stanie go przebarwić, zarysować, czy pokruszyć. Blat wspaniale komponuje się z klasycznymi nogami wykonanymi z drewna jesionowego, w dwóch wersjach kolorystycznych- naturalnego drewna oraz bielonej. 

   

  To połączenie sprawia, ze stół pasuje zarówno do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych. Wizualnie je rozjaśnia i nadaje charakterystycznej lekkości, zarówno gdy są duże, jak i niewielkie.

  • Materiał: szkło; drewno
 • Z nami nie ryzykujesz! W ciągu 30 dni od daty odebrania przesyłki możesz zrezygnować z zakupu. nie podając przyczyny. Gwarantujemy zwrot pieniędzy!

Zdjęcie Produkt Ilość Cena Usuń
Stolik Souvenir szklany 160 Stolik Souvenir szklany 160
Dodaj Odejmij szt.
Termin realizacji: 1-2 dni
Koszt dostawy: 140 zł
1867 1997
Stolik Souvenir szklany 180 Stolik Souvenir szklany 180
Dodaj Odejmij szt.
Termin realizacji: 4-5 tygodni
Koszt dostawy: 150 zł
2197

Podobne przedmioty