Zamów przez telefon 602 118 550
Formularz wyszukiwania

Stół MOON czarne szkło ● Peressini Casa

Producent: Termin realizacji: 4-5 tygodni
Koszt dostawy: 150 zł
1787
Dodaj Odejmij szt.
 • Ten model łamie wszystkie stereotypy na temat kuchennych stołów. Przestają one tworzyć zwięzłą kategorię mebli z drewna na czterech masywnych nogach. Stół nie jest ani wykonany z drewna, ani nie posiada tradycyjnych nóg. Jest za to kwintesencją piękna zamkniętego w niebanalnej stylistyce i prostej, wręcz minimalistycznej formie. 

   

  Jego urok zamknięty został w kompozycji okrągłego blatu, który opiera się na niezwykle masywnej okrągłej podstawie, do której prowadzi metalowy stelaż. I to wystarczy, aby stół był naprawdę piękny. To piękno przypieczętowuje kompozycja wykorzystanych materiałów. Blat wykonany jest z pięknego, niezwykle trwałego hartowanego szkła, któremu szlachetności dodaje klasyczna czerń. Elegancko kontrastuje ona z chromem, jakim pokryty jest zarówno stelaż, jak i podstawa. 

   

  Moon to model, który nie potrzebuje żadnych dodatków. Jego nowoczesny minimalizm wspaniale prezentuje się we wnętrzach nowoczesnych. Nadaje im szlachetności, a zarazem lekkości i swoistej przestronności.

  • Materiał: szkło, chrom
  • Średnica: 110 cm
  • Wysokość: 74 cm
 • Z nami nie ryzykujesz! W ciągu 30 dni od daty odebrania przesyłki możesz zrezygnować z zakupu. nie podając przyczyny. Gwarantujemy zwrot pieniędzy!

Podobne przedmioty