Zamów przez telefon 602 118 550
Formularz wyszukiwania

Ława Plufur ● Myin.pl

Producent: Termin realizacji: 6-8 tyg.
Koszt dostawy: 150 zł
5904
Dodaj Odejmij szt.
 • Eklektyczny, kwadratowa ława z podwójnym blatem wykonany ze starego drewna pochodzącego ze 100-letniej góralskiej chaty spod Łącka (stolicy polskiej śliwowicy), powiat nowosądecki. Istnieje możliwość wykonania stolika w innych wymiarach.

  Stolik jest zaprojektowany w oparciu o modernistyczny design, coraz bardziej modny styl urządzania wnętrz. Nawiązuje do stylistyki vintage ze względu na rodzaj użytego materiału. Stolik ten nie jest postarzany, jest rzeczywiście wykonany ze starego drewna, o czym świadczy wspaniała faktura drewna, aby taką uzyskać należy stare krokwie poddać naturalnej „obróbce”, polegającej na bezpośrednim oddziaływaniu natury: deszczu, śniegu, wiatru, mrozu. No i oczywiście czasu, ten odgrywa nawet kluczową rolę w procesie „obróbki”. Dopiero wówczas pojawią się liczne pęknięcia, barwa jasnobrązowa i ta unikalna faktura. Między starym drewnem, a takim właśnie starszym drewnem jest różnica taka sama, jak między diamentem, a brylantem. Stolik Plufur jest właśnie brylantem ukształtowanym przez naturę. Takie drewno jest unikalne i nie można go kupić w żadnej przemysłowej fabryce mebli drewnianych.

  Mebel jest wykonany ręcznie i na zamowienie. Z powodu zastosowania materiału, jakim jest stare drewno, poszczególne realizacje mają charakter indywidualny i nie są pełnymi kopiami pierwowzoru. 

  • Wysokość: 55 cm
  • Głębokość: 90 cm
  • Długość: 90 cm
 • Z nami nie ryzykujesz! W ciągu 30 dni od daty odebrania przesyłki możesz zrezygnować z zakupu. nie podając przyczyny. Gwarantujemy zwrot pieniędzy!

Podobne przedmioty